بیمه اتومبیل

بیمه اتومبیل

با توجه به نقش ضروری اتومبیل در زندگی روزمره انسان و ملموس بودن خطرهای ناشی از وقوع حوادث رانندگی ، بیمه اتومبیل در دنیا از استقبال خاصی برخوردار است  و جزو پرفروش ترین بیمه ها محسوب می گردد . بیمه اتومبیل جبران کننده خسارتها و صدمات و زیان هایی ناشی از حوادث رانندگی است که در اثر استفاده از وسایل نقلیه به اشخاص ثالث ، سرنشینان یا مالک اتومبیل وارد می شود.

بیمه شخص ثالث ( بیمه مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی )
براساس قانون ، کلیه دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی موظف هستند مسئولیت خود را که در اثر حوادث وسایل نقلیه مزبور یا محموله های آنها  اشخاص ثالث زیان وارد نماید بیمه کنند . این بیمه نامه با تعهدات متفاوت برای جبران خسارتهای مالی و جانی صادر می شود ، لذا توصیه می گردد تعهدات این بیمه نامه با در نظر گرفتن رشد و افزایش دیه در سال های آتی خریداری گردد.

بیمه حوادث راننده
ابن بیمه نامه برای پرداخت غرامت صدمات بدنی ناشی از حادثه اعم از فوت ، نقص عضو ، از کار افتادگی و هزینه های پزشکی را تا مبلغ تعیین شده به راننده اتومبیل که به موجب قانون ” ثالث” تلقی نمی شود جبران می نماید و تا حد دیه کامل قابل خریداری می باشد .

بیمه بدنه اتو مبیل
در بیمه بدنه ، وسیله نقلیه در مقابل خطرات سرقت کلی ، آتش سوزی ، انفجار و تصادف تحت پوشش قرار می گیرد و می توان خطرهای اضافی نظیر سیل ، زلزله ، آتشفشان و خسارتهای ناشی از پاشیده شدن رنگ ، اسید و مواد شیمیایی، سرقت قطعات و لوازم ، شکست شیشه به تنهایی و غرامت عدم استفاده از خودرو در ایام تعمیرات و … را نیز به خطرهای اصلی اضافه نمود .

فرم پرسشنامه و پیشنهاد بیمه بدنه وسیله نقلیه موتوری زمینی

استعلام رایگان بیمه‌نامه‌ها

فقط کافی‌ست از طریق فرم‌های مربوطه مشخصات بیمه‌نامه‌های مورد نظر را برایمان ارسال کنید تا کارشناسان ما پس از تعیین قیمت،راهنمایی‌های لازم را برایتان انجام دهند.

من با توضیحات شفاف و کامل نمایندگان بیمه عمر این مرکز، تحت پوشش بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد قرار گرفتم و حتی با دیدن مزایای این بیمه اقدام به جایگزین کردن آن به جای بیمه تامین اجتماعی نمودم.به بازنشستگی زیر چتر بیمه پاسارگاد خوش‌بینم.

سجاد غفارزاده
, بیمه‌گذار بیمه عمر و تامین آتیه

همین حالا برای بیمه اتومبیل خود با تخفیف ویژه اقدام کنید